Nahoru

O Caorle Tour

Historie Caorle Tour 

Jsme česká cestovní kancelář z Prahy a připravujeme pro Vás zájezdy již 19 let. Od počátku se soustředíme na pobytové zájezdy do starobylého italského městečka Caorle a od roku 2010 nabízíme i lyžařské pobytové zájezdy. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost, proto každému zájezdu věnujeme maximální pozornost a péči. Každoročně vydáváme katalogy, ze kterých si můžete vybrat mezi hotely a apartmány, zvolit autobusovou dopravu nebo jet vlastním autem. 

Zákazníci 

Našimi klienty nejsou jen soukromé osoby, ale také specializované skupiny dětí, sportovců, seniorů a nejrůznějších zájmových kolektivů. Vzhledem k výborné spolupráci s našimi italskými i rakouskými partnery Vám můžeme nabídnout  hotely a apartmány v různých cenových relacích. Pro individuální přístup k jednotlivým zákazníkům, ochotu a spolehlivost  se s námi do Caorle i Rakouska většina našich hostů ráda opakovaně  vrací.

Poskytujeme dětské ceny 

Jako jedna z mála cestovních kanceláří na českém trhu navíc  poskytujeme dětské ceny pro všechny děti do 15 let, tedy bez ohledu na počet doprovázejících dospělých osob.

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky, těšíme se na Vás! 


Fotogalerie města Caorle