Nahoru

Jak do Caorle

Autobusem s Caorle tour

Klimatizované autobusy s videem, lednicí a kávovarem - možnost prodeje teplých a studených nápojů u řidičů. Nástupní místa po trase: Jičín, Praha – Černý Most, Benešov, Tábor, Soběslav, České Budějovice, Dolní Dvořiště. Po domluvě možnost i jiných nástupních míst (min.počet je 10 osob). V autobuse je zajištěn technický doprovod, pravidelné hygienické a bezpečnostní zastávky po 3-4 hodinách jízdy, vždy jedou dva řidiči. Max. čekací doba na nástupním místě pro opozdilce je 15 minut. Novinkovu je odjezd z Brna. Svozy do Brna po trase z Ostravy, Zlína a Hradce Králové zajistíme za příplatek 200 Kč/osoba.

Svozové trasy do Brna

Odjezd z ČR v pátek večer, příjezd do Caorle v sobotu ráno. Odjezd z Itálie následující sobotu v podvečerních hodinách ( celý den tak ještě můžete strávit u moře), příjezd do ČR v neděli ráno. U pobytových zájezdů do hotelů Regina a Minerva je doprava již zahrnuta v ceně. K ostatním kapacitám ji lze dokoupit v CK za 1 950 Kč.

Vlastní doprava

 Zde si můžete stáhnout itinerář cesty do Caorle 1

 Zde si můžete stáhnout itinerář cesty do Caorle 2


Vlakem

Pravidelná linka Praha - Benátky Praha, hlavní nádraží – do městečka Portogruaro (30km od Caorle) , odtud pak autobusem na nádraží v Caorle.
 

Letadlem

Praha, letiště Ruzyně – Benátky (Venezia), letiště Marco Polo: Benátky (Venezia) – Caorle: linkovým autobusem od letiště na autobusové nádraží v Caorle (u Aquaparku).


Vyberte si jednu z následujících možností: