Nahoru

HAUS Alpy

Typ zájezdu:

pobytový

Úroveň ubytování:

horská chata

Strava:

bez stravy

Způsob dopravy: 

vlastní 

 

 


Popis Hausu Alpy:

Haus Alpy se nachází v rakouských Alpách v lyžařské oblasti Lungau. Haus Alpy leží v malebné vesničce Unternberg. V této příjemné hájence si můžete užít nerušenou dovolenou s rodinou či přáteli.

Popis oblasti:

Oblast se skládá ze čtyř lyžařských středisek Grosseck – Speiereck, Aineck – Katschberg,  Fanningberg a při použití skipasu Lungo i 17 km vzdáleného střediska  Obertauern (podrobnosti o střediscích zde). Dohromady areály nabízejí 226 km upravených sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Ve střediscích lze využít lyžařskou a snowboardovou školu.  Pro běžkaře je v oblasti 240 km denně upravovaných běžeckých stop. Pro další sportovní vyžití je možné využít večerní lyžování, sáňkařskou dráhu a na své si přijdou i milovníci pěší turistiky.

Po sportovním vyžití doporučujeme navštívit wellness cetrum Samsunn v Mariapfarr s nabídkou relaxačních programů. V tomto wellness centru si můžete vychutnat pohodu a klid v sauně, při masážích i ve venkovním bazénu, to vše s krásným výhledem na hory Lungau (http://www.samsunn.at/). Dále pak vodní areál Bade – Insel v Tamswegu. Tento krytý vodní areál ocení dospělí i děti. Je zde tobogán, bazén s masážními zónami, vodními lůžky, brouzdaliště pro batolata a další zajímavé atrakce - vodopád, chrlič, vodní dělo (http://www.badeinsel.at/).


Vybavení a možnosti: 

Hájenka Haus Alpy má 4 pokoje po dvou lůžkách, z toho dva pokoje mají ještě po jedné přistýlce. Je proto vhodný pro 8 dospělých se dvěma dětmi navíc nebo samozřejmě méně dospělých a více dětí. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí, skříní, nočním stolkem, peřinami a povlečením. Na každém poschodí se nachází také koupelna a sociálni zařízení.

Haus Alpy nabízí ubytování s vlastním stravováním, neboť jsou k dispozici dvě kuchyně vybavené sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou a veškerým nádobím. Nicméně v docházkové vzdálenosti je možné nalézt mnoho hotýlků či restaurací, kde Vám nabídnou již připravená jídla a to jak snídaně, tak i obědy a večeře.

V domě jsou 3 koupelny a 3 WC.

K dispozici jsou 2 kryté garáže a další 3 místa k parkování.

Součástí domu je také lyžárna a malý fitness.

Wi-Fi je za poplatek 10 eur na týden.

Parkování u domu zdarma.


Ceník:

 

V hlavní zimní sezóně (od 1. 12. do 30. 4. následujícího roku) je dům možný pronajmout jen na celý týden.

Pobyt je od soboty 16:30 do soboty 9:30 a cena je 1.400 EUR (7 nocí/10 osob - což je 20 EUR na osobu a noc).

Konečný úklid je účtován a vybírán 100 EUR na začátku pobytu.

Cena nezahrnuje jednorázový poplatek za ostatní služby jako je pobytová taxa (1,50 EUR/osoba nad 15 let/noc).

 

V celém ubytovacím zařízení je zakázáno kouření !!!

Domácí zvířata nejsou povolena !!!

V domě se chodí pouze v domácí obuvi.

Parkování je u domu zdarma.