Nahoru

Fakultativní výlety

Všechny organizované výlety a atrakce se objednávají a platí na místě u delegáta CK. Při nedostatečném počtu účastníků nebo při nepříznivém počasí si CK vyhrazuje právo výlet přesunout na jiný termín nebo jej zrušit.

Benátky

Navštivte s námi jedno z nejkrásnějších měst Itálie, které stojí za zhlédnutí v kteroukoli denní dobu. Pojedete lodí přímo z přístavu v centru Caorle, plavba trvá cca 2 hodiny. Na výlet Vás vybavíme orientační mapkou a základním povídáním o Benátkách .

Fotogalerie Benátek


Výlet na Lagunu

Plavba lodí po lagunách kolem městečka Caorle a návštěvou původních rákosových rybářských chýší na Ostrově rybářů. Můžete zahlédnout i dům, kde pobýval Ernest Hemingway, ale především obdivovat krásnou a neporušenou přírodu a majestátní klid rákosového království. 

Fotogalerie Laguny 


Večerní Caorle

Vyhlídková okružní plavba lodí podél pobřeží nasvíceného Caorle. Loď vyplouvá z místního přístavu ve večerních hodinách, plavba trvá asi 1,5 hodiny.


Zábavné atrakce v Caorle

Aquapark, lunapark, skákací hrady, vláček.

Fotogalerie Aquaparku


Možnost pronájmu auta pro 8 osob i s řidičem 

Individuální výlety dle Vašeho přání – golfové hřiště v Duna Verde, nákupní centrum San Dona, pláž s vodními motorovými sporty, historické Portogruaro. Dále lze zajistit další výlety, jako například: Aqualandia Lido di Jesolo, Gullliverlandia, Gardaland, sportovní rybaření, návštěvu historického města Concordia Sagittaria, termální lázně v Bibione a návštěvu vinného sklípku Scala v San Gaetano


Vyhlídkové lety nad Caorle 


Posilovna v Caorle

Pro milovníky fitness nabízíme návštěvu posilovny v Caorle.


Sportovní centrum

Kolektivy, případně i jednotlivci mohou využít blízkého sportovního centra. V kryté hale jsou dvě oddělená hřiště s umělým povrchem vhodná pro všechny druhy míčových sportů, tenisu a pro skupiny a kolektivy lze uspořádat turnaje. K dispozici elektrická zásuvka pro zapojení hudební aparatury na aerobic a jiná cvičení. Součástí areálu je výborná pizzerie. Pronájem haly lze objednat za zvýhodněné ceny přes naši CK předem nebo až na místě u delegátky.

Fotogalerie sportovního centra


Upozornění pro zájemce 

Při nedostatečném počtu účastníků nebo při nepříznivém počasí si CK vyhrazuje právo výlet přesunout na jiný termín nebo jej zrušit.